ÖVRIGT / Diverse / Blomsterbord 5362398
nr 536 2398
Blomsterbord
Sekelskifte, längd: 77, höjd: 81 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 augusti 2008
kl 17:26:29
300 kr
200 kr
500 kr
400 kr
500 kr
550 kr
700 kr
700 kr
750 kr
7
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr
7